Banner News गृहपृष्ठ प्रमुख समाचार राजनीति समाचार

टुङ्गियो नेकपाको विभागिय जिम्मेवारी, स्कुलमा पोख्रेल र उपाध्यक्ष गौतम (निर्णयसहित)

Spread the love
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

अनखबर / साउन ३१
काठमाडौँ : नेकपामा समय देखिको गाँठो फुकेको छ । आज बिहान आज बिहान ११ बजेदेखि प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा बसेको बैठकले ३३ विभागको जिम्मेवारी टुङ्ग्याएको हो । लामो समयदेखि विवादमा रहेको स्कुल विभाग प्रमुखमा ईश्वर पोखरेलले जिम्मेवारी पाएका छन् ।

स्कुल विभाग प्रमुखका लागि पोखरेलसँगै नारायणकाजी श्रेष्ठ, घनश्याम भुसाल, बेदुराम भुसालसहित ८ नेताको दाबी थियो । स्कुल विभागमा भागबन्डा नमिल्दा नेकपाको सचिवालय बैठक पटक पटक स्थगित हुँदै आएको थियो । लामो छलफलपछि अध्यक्षदोय बिच सहमति जुटेको छ ।

स्कुल विभागमा दाबी गरेका श्रेष्ठलाई प्रचार विभाग प्रमुखको जिम्मेवारी दिइएको बताइएको छ । यस्तै सङ्गठन विभाग प्रमुखको जिम्मेवारी वामदेव गौतम, विदेश विभाग प्रमुखमा माधव नेपालले जिम्मेवारी पाएका छन् । नीति प्रतिष्ठान प्रमुख झलनाथ खनाल भएका छन् । त्यसै गरी प्रदेश सहइन्चार्जमा २–२ जना थप्ने निर्णय भएको छ । •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *